o mnie

O mnie

Jestem kobietą taką jak i Ty, oddalam się od siebie i znów powracam, zatracam w mentalnych opowieściach, wiruję w emocjach, a potem znów przebudzam do prawdy, w której już teraz i ja i Ty jesteśmy kompletne. Moją drogą nie jest już – jak niegdyś – ścieżka poszukiwań, nie pragnę też już niczego w sobie, ani w Tobie zmieniać czy ulepszać. To, czego się uczę i czym dzielę – to jak do siebie powracać szybciej i lżej, gdy znów zapadniemy w znany nam, pokoleniowo i społecznie przekazywany sen  wytycznych i powinności. To właśnie tutaj, będąc bliżej siebie – mogę być bliżej Ciebie, bo coraz wyraźniej widzę i wiem, że ostatecznie wszystko wypływa z i jest tęsknotą za miłością, wszystko jest poszukiwaniem miłości.

Stworzyłam Kobietę Kompletną dla Ciebie i dla mnie samej, by pamiętać, że nie musimy się więcej zmagać, pędzić, konkurować, nie musimy się ulepszać, nie musimy niczego udowadniać, bo już teraz jesteśmy pełne i kompletne. Ta pamięć to więcej niż recytowane afirmacje czy puste słowa- to wewnętrzne wiedzenie, świadomość swej wartości, to lekkość i przyjemność odkrywania siebie coraz to bliżej, na nowo… a każde kolejne odkrycie sprawia, że coraz bardziej czujesz się po prostu dobrze i spokojnie, jak w idealnie dopasowanym do Twojego gustu domu, Jesteś kompletna, Jesteś spełniona.

Z prywatnych, być może ważnych dla kogoś podróży mego życia: jestem magistrem finansów i bankowości, ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie w Krakowie oraz w Anglii na Greenwich University. Przez dekadę pracowałam w londyńskim City jako Vice President banku J.P. Morgan oraz Senior Power Trader innych finansowych instytucji. Mniej więcej w połowie trwania mojej zawodowej kariery – zaczęłam doświadczać depresji oraz ataków paniki, czułam, że żyję życiem, którego nie lubię, do którego każdego dnia muszę się fizycznie zmuszać, by wstać. W tym samym czasie było mi dane doświadczyć rozpadu mojego 1, a potem 2 małżeństwa. Urodziłam też mój największy skarb – Julcię i to jej wolne serce przypomniało mi o wolności, za którą sama tęskniłam – wtedy też znalazłam jogę i świat rozwoju osobistego.

W 2010 roku, wciąż pracując dla dużych londyńskich korporacji – zaczęłam coraz bardziej zanurzać się w świat, który wołał moją spragnioną wolności duszę: ukończyłam certyfikowany kurs instruktora hatha jogi, następnie anusary, vortex healing, EFT tapping, matrix reimprinting, Soul Body Fusion, stałam się certyfikowanym mentorem Instytutu Heartmath oraz po ukończeniu części egzaminacyjnej – praktykiem, terapeutą metafizycznym. W tym samym czasie założyłam moją stronę duchimateria.com i zaczęłam publicznie tworzyć. W 2011 powstał mój pierwszy, cieszący się największym, po dziś dzień zainteresowaniem program online – Kurs Przyciągania Pieniędzy. Obecnie prowadzę 4 duże, tematyczne programy, każdy jedynie raz do roku, co kwartał.
W 2014 roku przeniosłyśmy się z Julcią do Danii, gdzie kontynuując wykonywanie zawodu Senior Power Trader dla jednej z duńskich firm – zwolniłam tempo i zaczęłam świadomie przekierowywać moją uwagę temu, co daje mi poczucie spełnienia

W 2016 roku za sprawą magii, która pewnego dnia po prostu przeze mnie przemówiła – zostawiłam ostatecznie zawód finansisty, przeniosłam do Polski i w pełni zajęłam pracą wspierającą dobro i poprawę życia korzystających z mojego wsparcia osób. Od tamtej pory moje życie to istna magia… ale nie tak nierealna czy śniona, lecz mocno osadzona w materii, którą równie mocno – jak ducha – kocham.
W tym czasie było mi też dane najmocniej, ale też najbardziej przebudzająco upaść. Przyczyną tego był zdiagnozowany u mnie nowotwór oraz powiązane z nim zdarzenia. Ten czas, choć pełen lęku i niepewności – dał mi siłę, osadził w wielkim docenieniu każdej chwili i możliwości bycia z drugim człowiekiem. To właśnie wtedy – pośród bólu – odnalazłam siebie i jak nigdy otworzyłam moje mocno poturbowane już serce. Od 3 lat pozostaję w pięknej, pierwszej w moim życiu prawdziwej i bliskiej relacji z cudownym mężczyzną, a moje życie zawodowe jest pełne twórczej radości i spełnienia. Jestem spełnioną matką, partnerką, artystką, tańczę, uczę melodyjności języka włoskiego, delektuję się życiem, dużo piszę, inspiruję i jestem blisko dla siebie. Moja pierwsza, wydana w czerwcu 2019 roku, opowiadająca o obfitości życia – książka „Bogaty Budda” – stała się wielomiesięcznym bestsellerem, co tylko jeszcze bardziej utwierdziło mnie w poczuciu, że życie jest magiczne dalsze rozdziały są teraz przez życie pisane… być może będzie nam dane w którymś z jego kolejnych stronic spotkanie…

Sylwia