Wychodzę z DDA/DDD

Wychodzę z DDA / DDD

 

Dorastanie w rodzinie dysfunkcyjnej (np. alkoholowej) odciska głębokie piętno na psychice. Dziecko musi sobie z tym jakoś poradzić i dlatego wypracowuje pewne schematy zachowań. Przenosi je później do swojego dorosłego życia, a one stają się przyczyną braku spełnienia, trudnych relacji i licznych reakcji/nawyków auto sabotujących wielowymiarowe spełnienie.

Pakiet wiedzy i ćwiczeń to starannie opracowany zbiór głębokiej i obszernej wiedzy oraz ćwiczeń (dostęp online!), które pomogą Ci wyjść poza destrukcyjne programy wyniesione z dziecięcych ran, odnaleźć siebie i zacząć żyć dorosłym, pełnym, cieszącym życiem.

wyjdź poza schemat

Wyjdź poza schemat

Kobieta, która w dzieciństwie doświadczała dysfunkcyjnego domu- najczęściej, nie staje się dojrzałą emocjonalnie kobietą, ale przyodziana w wizerunek dorosłości- pozostaje zagubionym, zmieszanym dzieckiem.

By wejść w prawdziwe uzdrowienie i rozpoznać swoją kobiecą moc i siłę – będzie jej dane zaglądnąć do muzeum swych dziecięcych wspomnień. Może być kobietą, która nie za wiele z dzieciństwa pamięta, ale może też być tą, która- pomimo tego, że chce- nie potrafi zapomnieć…

 

Pełnia życia jest dla nas możliwa dopiero wtedy, gdy rozpoznamy jak na nią się nieświadomie, nawykowo zamykamy.

 

My jesteśmy już kompletni, zasługujemy na szczęście – musimy tylko to rozpoznać, w to uwierzyć i wychodząc poza bolesne, dziecięce blokady – sobie na to pozwolić.

Nazywam się Sylwia Kocoń

Uczę jak doświadczać swojej kompletności i bogactwa życia.
Jestem autorką bestsellerowej książki o obfitości “Bogaty Budda. Bierz z życia to, co najlepsze’ oraz autorką kilku otwierających na życie w pełni programów online.

W prywatnym życiu przebyłam długą drogę wychodząc z destrukcyjnych mechanizmów DDA, które nie pozwalały mi doświadczać spełnienia w relacjach, pracy i innych ważnych obszarach życia. Po doświadczeniu wieloletniej depresji, ataków paniki, 2 rozwodach, tkwieniu w sidłach nielubianego zawodu i słabym zdrowiu – w końcu zrozumiałam, że sama muszę przejąć odpowiedzialność za swoje życie.

Tak też zrobiłam, a moja codzienność zmieniła się nie do poznania: jest już zupełnie innym, wypełnionym bliskością i spełnieniem światem w porównaniu do tego, którego doświadczałam, tkwiąc w sidłach nierozumianych, destrukcyjnych mechanizmów.

Wiem, że każdy z nas może wyjść poza zaprogramowane lękowe zachowania i nawyki i otworzyć się na życie, które daje spokój i zadowolenie.

Dlatego przygotowałam cykl spotkań o DDA/DDD, a następnie – na Wasze prośby- z pomocą utalentowanej graficznie kobiety – stworzyłyśmy przepiękny i przede wszystkim – bardzo wartościowy – kajecik – DZIENNICZEK WIEDZY oraz ZESZYT ĆWICZEŃ, który i Tobie pomoże wejść w nową, cieszącą jakość życia.

 

Dziękuję Ci, że Jesteś.
Sylwia ♥

Pakiet online”Wychodzę z DDA/DDD” zawiera:

Dzienniczki wiedzy

7 dzienniczków  starannie opracowanej wiedzy (na bazie 7 nagrań spotkań live DDA/DDD)

Zeszyt ćwiczeń

Obszerny, 66-cio stronicowy ZESZYT ĆWICZEŃ. Składa się on z 2 części:

 • CZĘŚĆ PIERWSZA: rozpoznaję swoje destrukcyjne mechanizmy.
 • CZĘŚĆ DRUGA: wychodzę poza destrukcyjne mechanizmy i wracam do siebie, do swojej pełni, spokoju, kompletności.

Dostęp do panelu kursu

Roczny dostęp do panelu kursowego, gdzie znajdują się wszystkie materiały.

Notatki wizualne

7 notatek wizualnych – każda odpowiadająca jednemu dzienniczkowi wiedzy i transmisji video

Nagrania audio

nagrania audio medytacji oraz inspiracji wspierających proces wychodzenia z destrukcyjnych mechanizmów DDA/DDD

Animacja

filmik rysunkowy ilustrujący DDA/DDD

Nagrania video

7 nagrań video prowadzonych przeze mnie transmisji live w następujących tematach DDD/DDA:

 • podstawy wiedzy o DDA/DDD, statystyki i ciekawostki
 • najbardziej typowe cechy DDA
 • znaczeniu odporności psychicznej
 • czego DDA nauczyło się w dzieciństwie
 • etapy życia ich 8 zadań
 • czego DDA nauczyło się w dzieciństwie
 • emocje, sposoby (ryzykowne i bezpieczne) radzenia sobie z nimi
 • typologię dorosłych córek- najczęstsze schematy zachowań i przejawów w relacjach oraz co jest pomocne w wyjściu poza nie
 • dary skrywające się w każdej dysfunkcji
 • deficyt poczucia kobiecości
 • seksualność
 • toksyczny wstyd
 • zaburzenia żywienia
 • deficyt poczucia własnej wartości
 • emocje, techniki radzenia sobie z nimi
 • kluczowe role, jakie DDA/DDD przejmują w dorosłym życiu
 • deficyt poczucia bezpieczeństwa i jego następstw w przełożeniu na wejście w rolę podporządkowaną/dominującą
 • i wiele innych

Powrót do siebie

Powrót do siebie to jak wychodzenie z mrocznej, chłodnej jaskini, która przez całe życie zdawała się naszym naturalnym domem, jedynym który istnieje. Wyczołgujesz się z niej powoli i niepewnie, ale wiesz też, że już się nie cofniesz, bo ciepło promieni słońca, tych które to po raz pierwszy dotykają spragnionej pełni życia twarzy – przyciąga Cię, koi, nasyca.

Powrót do siebie to jak przebudzanie się z wieloletniego snu – tego, przed którym niczego nie pamiętasz, przed którym jakby niczego nie było.

Powrót do siebie to jak zrzucanie ze swoich ramion ciężaru, którego nie byłaś świadoma i nagle czujesz tą lekkość i dziwisz się, że tyle przez tak długo niosłaś.

Powrót do siebie jest pełen skrajnych emocji, mieszanych myśli, chwil nadziei i zwątpienia, słabości i siły.

WAŻNE!!!

Materiały są dostępne online. Po dokonaniu zakupu spodziewaj się automatycznie wysyłanego maila z potwierdzeniem zakupu oraz osobnego z danymi logowania do panelu materiałów. W ten sposób otrzymasz natychmiastowy dostęp do całości materiałów . Sprawdź również spam, a jeśli email nie przyjdzie skontaktuj się z nami na kontakt@duchimateria.com

Wykup dostęp w specjalnej cenie!

350 zł

WAŻNE!!!

Po dokonaniu zakupu spodziewaj się automatycznie wysyłanego maila z potwierdzeniem zakupu oraz osobnego z danymi logowania do panelu materiałów. W ten sposób otrzymasz natychmiastowy dostęp do całości materiałów. Sprawdź również spam, a jeśli email nie przyjdzie skontaktuj się z nami na kontakt@duchimateria.com

Wykup dostęp w specjalnej cenie!

350 zł

Anna Dyl

Właśnie zakupiłam Pakiet Wychodzę z DDA/DDD’

Sylwio! To jest BOMBA!

Ściągam materiały na komputer i przeglądam… Nie mogę się doczekać, kiedy zacznę regularną naukę.

Uczestniczyłam w każdym livie z tej serii, ale nie zawsze byłam obecna na 100% myślami. Ogromnie się cieszę, że udostępniłaś te materiały szerszej publiczności.
Materiały merytoryczne, w szczególności pdfy, to kompendium wiedzy napisane przystępnie i z namysłem.

Kiedyś myślałam, że żeby iść do przodu, trzeba wrócić bardzo głęboko i mocno rozgrzebać przeszłość. Teraz myślę, że szkoda na to czasu. Wystarczy zrozumieć i podjąć wybór CO JA Z TYM CHCĘ ZROBIĆ, do czego zachęcasz. Pojęłam dzięki, m.in. Tobie, że mogę uzdrawiać i duszę i ciało z pozycji TU I TERAZ.

Dziękuję!

Ania Dyl

Magda Osek

Po pierwsze chciałabym podziękować za Twoją pracę. Cieszę się, że mogłam obejrzeć cykl DDA/DDD i uważam go za niezwykle wartościowy, pomocny oraz podnoszący na duchu, bo w przeciwieństwie do innych terapii z którymi się spotkałam, skupia się na tym jak się z tych mechanizmów wyzwolić. Przyznam również , że jestem zniechęcona podejściem, które skupia się na przypominaniu sobie wszystkich krzywd, co sprawiają że człowiek czuje sie jeszcze bardziej ofiarą. Twoim cyklem byłam pozytywnie zaskoczona. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ !

Agata Stachów

Każdy z nas ma tu do przejścia Swoją drogę, dla jednych ta droga jest mniej kręta dla innych zakręty ze ślepymi uliczkami.
Ja należę do tych drugich. Moje poszukiwania tej właściwej drogi nie były łatwe. Często wchodziłam w ślepe uliczki i gubiłam się w tej duchowości od siedzenia na kanapie i wyczekiwania „Kiedy ten Wszechświat wreszcie mi da” do milosnego zachwytu nad niemalże każdą koniczynką.
Znacie to??Nie mówię ze tak jest żle, taka była moja droga ale……spotkałam Sylwie 🙂 i wszystko stało się prostsze, Ponieważ Sylwia posiadła tajemnice jak być w balansie z duchem i materią i cudownie się tym z Nami dzieli. Jeśli to czytasz to znaczy że rezonujesz z tą energią. Teraz tylko zaufaj i daj się Jej  poprowadzić.
Zapewniam Cię że warto.

Jeszcze raz Sylwia……JESTEŚ CUDNA 🙂

Ewelina Sudoł

Kiedy myślę o Sylwii Kocoń, pierwsze co czuję, to wdzięczność ! Za Jej obecność w moim codziennym życiu. Poznałam Ją na webinarze u Ewelinki Stępnickiej, i od razu poczułam tą synchronizację 🙂 Jak tylko było to możliwe, kupiłam w przedsprzedaży Bogatego Buddę …, i od tego momentu zaczęłam odkrywać zupełnie nowe horyzonty … Rozwojem osobistym pasjonuję się od około 8 lat, ale Sylwia jest dla mnie jedną z najwspanialszych kobiet z tej branży ! Uwielbiam od rana karmić się Jej tekstami na Facebooku, to jak poranna dawka kawy … 🙂 Ale nie są to teksty tylko czysto motywacyjne… Ja odkrywam w nich zawsze coś nowego, coś co sprawia, że mocno zastanawiam się nad swoim życiem …, nad kwestiami związków, miłości, relacji, pieniędzy, bycia ….
Mogę opisać wiele, jak zmienia się moje codzienne życie, dzięki Sylwii, chociaż pewnie z upływem czasu dojrzę jeszcze więcej …
Na pewno nikt tak jak Ona nie pobudza mnie do zastanowienia ! Do przemyślenia ! Do popatrzenia na siebie inaczej …, do akceptacji i chęci zmiany jednocześnie ….
Z całego serca Jej za to dziękuję

 

Wanda Forczek

Początek mojej przygody z Sylwią zawdzięczam impulsowi, za który do dziś jestem ogromnie wdzięczna . „Przypadek” sprawił, że przeglądając fb, natrafiłam na informację o programie „Oktawy Miłości”, który miał się rozpocząć trzy dni później. Moją uwagę przyciągnęło bogactwo treści przewidzianych w kolejnych panelach tego wydarzenia: matczyna rana, wewnętrzne dziecko, ona i on… Pomyślałam: wow! I w chwilę później, ku swojemu zaskoczeniu (ponieważ zazwyczaj podejmuję racjonalne decyzje), wypełniłam kwestionariusz i otrzymałam status kursanta. Od początku programu czułam wsparcie i zaangażowanie Sylwii. Intencja, jaka Jej towarzyszyła – jak rozpoznawać, czym jest ŻYCIE W SWOJEJ PRAWDZIE – była żywa i autentyczna, zarówno podczas spotkań on line, jak i w rozmowach prowadzonych w zamkniętej grupie. Z tą intencją ukończyłam „Oktawy Miłości”, mając świadomość, że dla mnie rozpoczął się nowy etap relacji samej z sobą. I choć chwilami ten proces nie jest łatwy, pozwolił mi odkryć, że Kobietą Kompletną jestem od zawsze. Dziękuję Ci Kochana za tę nową i piękną perspektywę!

Renata Widomska

Sylwia to wspaniała kobieta pełna miłości do ludzi, dzielącą się swoim życiowym doświadczeniem w drodze do zrozumienia siebie jako kobiety kompletnej. Dzięki niej uczę się bycia wdzięczną za wszystko co przynosi mi życie, wierząc, że cokolwiek się wydarza to wszystko dla mojego najwyższego dobra. Zrozumiałam też, że droga do pokochania siebie jako „Kobiety Kompletnej” jak mówi Sylwia to klucz do połączenia duszy z materią, którą jesteśmy oraz do wszelkich obfitości jakie daje nam Stwórca Wszechświata a przed którymi my sami po przez kody jakie tkwią w nas, które niesiemy ze sobą z dzieciństwa, blokujemy. Jestem wdzięczna losowi za takie cudowne kobiety jak Sylwia, która uczy i pokazuje jak pracować z tymi blokadami, pamiętając przy tym kim jesteśmy, by to życie stało się lżejsze i przyjemniejsze dla nas. Która całym swoim sercem dzieli się z nam swoją wiedzą pokazują jak wyrażać siebie i jak rozpoznać kim jesteś, wychodzić po za wszelkie granice naszego komfortu i świadomie kreować siebie. Dziękuję Sylwuś, że jesteś

Magda Peszko

Z Sylwią jestem niezmiennie związana od 4 latach. Poszukiwałam kursu, który pomógł by mi zrozumieć to co się ze mną i niesfornym umysłem. Kursy   Sylwii pokazały mi sposób  myślenia o jakim mi sie nawet nie śniło. Proces czasami był bardzo bolesny i często łzy płynęły. Programy Sylwii to jeden z piękniejszych prezentów ,jakie mozna sobie podarować.Mogę całym sercem  polecić, jej wszystkie kursy. Mnie Sywlia pomogła podnieść się z kolan i  ruszyć dalej. Dzięki  niej dostałam od życia najlepszego kompana o  jakim mogłam tylko marzyć …..samą siebie.

Anna Protas

Spotkania z Sylwią są zawsze karmiące <3 Czy to online czy w realu.
Bardzo lubię słuchać jak mówi o życiu pełnym radości i wdzięczności.
Zawsze usłyszę słowo lub zdanie, które mnie poruszy. Ostatnio przerabiam
lekcję o ciekawości, która rozprasza strachy pojawiające się na mojej
drodze ?
Uczę się od Sylwii bycia przestrzenią dla wszystkiego, i tego
przyjemnego, i tego trudnego. Uczę się stwarzania okazji do swobodnego
przepływu miłości i obfitości.
I dzięki Niej bez wahania jem deser przed obiadem, gdy mam na to ochotę
?
Jeśli chcecie nauczyć się kochać siebie i życie, Sylwia Kocoń jest
idealną do tego przewodniczką! ? Dziękuję Sylwia <3

Jolanta Pięta

Sylwio Kochana, dziękuję, po stokroć dziękuję!!! Za to, że pokazałaś mi, jaka jestem pod powierzchnią lukru i pudru…Dziękuję za najpierw lekkość i powiew, a później za burzę, tsunami, gradobicie i ciężką ulewę. Twoja praca, metoda jest cudna! Ciężka, trudna momentami, odzierająca ze wszystkich złudzeń na swój temat, ale jednocześnie piękna, bo dająca wyzwolenie. Mój Boże, ile się we mnie podziało podczas Kobiety Kompletnej! Poruszyłaś posadami mojego gruzowiska. Dziękuję Ci z całego serca. Program się skończył a ja zostaję w środku gruzowiska i zastanawiam się, czy było warto zobaczyć taki swój świat, taki jaki on naprawdę jest. Bardzo bolesny, przykry w doswiadczenia i teraz rozsypany w drobny pył… Warto. Mimo bólu warto, gdyż teraz mogę budować na nowo. Swój świat a nie na modłę innych. Zaczynam budowę siebie na swoich zasadach. Jaki będzie? Tego jeszcze nie wiem, ale wiem, że będzie mój. Przecież nie muszę tego wiedzieć teraz. Codziennie będę wiedzieć jak to robić…Będzie budowany świadomie, bez zbędnych, obciązających upiększeń, w zgodzie ze sobą, swoim sercem. Mój Własny Świat. Dziękuję za moc tworzenia i pokazanie mi, że jestem Doskonałą Kobietą Kompletną. Taka jaka jestem. … Sylwia, jesteś Wielka!!!!

Justyna Jóźwik

Dziękuję ♡♡♡
To był impuls, ten który się tylko czuje , którego się nie rozumie…
Program kobieta kompletna, to nie zadanie do zrobienia , a piękna przestrzeń do zajrzenia w siebie, do zobaczenia , że nigdy nigdzie się nie zgubiłam, że nigdy nigdzie nie idę, że nie potrzebuje już nic zmieniać i ulepszać…
Że nigdy w niczym nie było i nie ma żadnego błędu…
To piekna ŚWIADOMOŚĆ nawyków, ktore kiedyś były mi potrzebne ale dzus chcialy juz sue uwolnić …
To transformacja umysłu tu j teraz w prostocie bycia bez żadnej ideologii…
Ta
przestrzeń otworzyła we mnie to, co umysl uznawał już za przepracowane…
Piękne spotkania z tym, kim jestem na prawdę ♡
Piękne lustra w każdej z nas…
Czuje niedosyt ale też mam zaufanie że tyle ile się wydarzyło, było wystarczające na Teraz …
Dziekuję Zawsze ♡
Sylwia Kocon

Kamila Mejran

Kochane moje Kobiety Kompletne, każda z nas jest piękna, mądra, wartościwa i potrzebna do całej tej ziemskiej kompletności. Wszystkie się wspaniale uzupełniamy, wspieramy i motywujemy. Każda z nas pasuje do wielkiej, o wiele większej niż jesteśmy w stanie sobie wyobrazić układanki. Dzięki Tobie #Sylwia #Kocoń otworzyła się moja głowa i serce na nowe życie. Kurs Kobieta Kompletna wydobył na światło dzienne prawdziwy mój potencjał. Codziennie będę go szlifować i ogrzewać aby pieknie rozkwitł i pokazał całe swe piękno. Dziękuję tym prostym słowem ale bardzo szczerym i mocnym

Anna Avir

W obecnych czasach jest wiele osób, które tak jak Sylwia dzielą się swoją mądrością i doświadczeniem, ale to z czym Sylwia się dzieli najbardziej ze mną rezonuje i towarzyszy mi już od dłuższego czasu. Skończyłam dwa kursy – Kobietę Kompletną i Kurs Przyciągania Pieniędzy, które zapoczątkowały u mnie duża transformacje… kursy są mega solidnie przygotowane, jest ogrom wiedzy, praktyk.. naprawdę widać serce Sylwii w tych kursach ? co tez jest ogromna wartością kursów to zamknięte grupy na fb, gdzie są organizowane live z Sylwią, oraz gdzie wszyscy uczestnicy kursu mogą swobodnie dzielić się swoimi przeżyciami. Grupy te są pokładem niesamowitej energii oraz źródłem nieskończonych inspiracji. Z całego serca polecam posłuchać Sylwii i rozpocząć kurs ☺️

Jolanta Pięta

Kiedy zaczęłam brać udział w Kobiecie Kompletnej, to wydawało mi się, że to o czym mówisz jest takie proste, dobrze mi przecież znane, wręcz miałam wrażenie mało wyszukane i ….. aż tak mną gruchnęło o ziemię, że rozsypałam się na maleńkie kawałeczki. I wiesz? Jak leżałam tak rozczłonkowana na miliony okruszków- po raz pierwszy poczułam swoją kompletność. Jesteś Mistrzynią! Z taką lekkością, powabnością i energią prowadzisz gdzie chcesz. Dziękuję Ci za to bardzo!

Kiedy przyszłam do Ciebie w poszukiwaniu siebie, to byłam bez pracy, bez pieniędzy, rodzina mi się posypała, nic mi nie wychodziło, praktycznie mnie też nie było. Do końca kursu sądziłam, że nic już ze mnie, że zginę i po co wydawałam ostatni grosz na kurs. Jak jest teraz?

Zgodnie z Twoimi sugestiami wyczarowałam sobie nową pracę – dokładnie taką, jaką sobie czarowałam. Czy to było łatwe? Trudne, gdyż tyle rzeczy musiałam się nauczyć – ale uczyłam się z przyjemnością. To Kochana Twoja zasługa i bardzo Ci chcę za to podziękować. Każda łza na kursie była warta tego, co się dzieje teraz. W życiu osobistym nadal burza, ale ja dziwnym trafem jestem spokojna. Bo wiem, że jestem KOMPLETNA – najlepsza jaka może być!

Wszystko zaczyna mi się układać, bo w końcu dostrzegłam ze kompletność to nie bycie – jakąś- ale bycie sobą.

Masz moją wdzięczność za pokazanie mi, że taka jaka jestem MEGA! Dziękuję Ci z całego serca!

Ja tak naprawdę się nie zmieniłam, a wydaje mi się że jestem już zupełnie kimś innym i w innym miejscu. Jestem taka sama, a jednak lepsza. Dałaś mi Łobuziaro do wiwatu! Ale wybaczam Ci to i bardzo, ale to bardzo i to z całego serca dziękuję!